Seřizování přesného CNC stroje

Náplň:

- seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích
- práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů
- kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- seřizování strojů a tvorba seřizovacích a technologických postupů
- trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadavky:

- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru
- výborná znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768,
- znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování)
- znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.)
- aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání
- trpělivost, zodpovědnost, pracovitost
- dobrý zrak, jemná motorika
- ochota práce v třísměnném provozu
- znalost seřizování a práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetru výhodou
- znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) výhodou

Nabízíme:

- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program Flexi Pluxee Pass
- Pluxee Gastro Card – hodnota stravného 150,- Kč/směnu – 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie
- vzdělávací kurzy a školení

Pošli životopis

Poslání životopisu
* Required field

Kliknutím na tlačítko „Odeslat” vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů osoby ucházející se o zaměstnání dle nařízení EU 2016/679 (GDPR).